Autor:
Publikacja:
Nowoczesne projekty łazienek coraz częściej zastępują standardowe płytki - tapetą, szkłem, betonem, drewnem lub cegłą.Takie łazienki mogą być niezwykle efektowne. Oferta płytek proponowanych przez producentów jest niezwykle bogata: wiele kolorów, faktur, wzorów.Obecnie coraz częściej wykorzystuje się inne rozwiązania do łazienek. Niekiedy takie rozwiązania są dużo tańsze od typowych płytek łazienkowych.

Autor:
Publikacja:
Niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, jakim ogromnym skarbem jest woda. Wydaje nam się, że woda była jest i będzie - niezależnieod tego ile jej zużyjemy. 22 marca obchodzony był Światowy Dzień Wody. Czasem niewiele wystarczy, by wprowadzić zmiany w naszym codziennym życiu, by nasz dom był przyjaznym dla środowiska miejscem, a przy okazji uda nam się zaoszczędzić.

Autor:
Publikacja:
Przez kilka ostatnich lat możemy zaobserwować, że łazienki jako pomieszczenia w naszych domach stają się coraz bardziej dopieszczane. Coraz większą wagę przykładamy do tego, by nasza łazienka była nie tylko funkcjonalna, ale również urządzona zgodnie z najnowszymi trendami. W artykule przedstawimy najważniejsze wnętrzarskie trendy łazienkowe w 2019 roku.