Gres w łazience – pomysł na nowoczesne wnętrze

 We współczesnych łazienkach bardzo ceniony jest ład, naturalne barwy kamienia, prostota i poczucie estetyki, harmonii, spokoju.
W tak urządzonym wnętrzu łazienki zawsze znajdzie się ukojenie po długim, męczącym dniu w pracy i nie tylko. 
Poniżej kilka naszych propozycji, które możecie zrealizować korzystając z naszej wyjątkowej PROMOCJI na GRES SZKLIWIONY PARADYŻ 60x60 cm w cenie 35,99 zł za m2 ( GRAFIT oraz SZARY ) .

Warto przy okazji wspomnieć, że nasze płytki GRESOWE mają nie tylko wyjątkowo niską cenę, przy zachowaniu wysokiej jakości, lecz również są bardzo uniwersalne w zastosowaniu.  Można je stosować zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynku. 
Doskonale sprawdzają się jako płytki w korytarzach i przedpokojach ze względu na swoją odporność na ścieranie. 

Gres w łazience

Kolor szary oraz grafit to nierzadko  ulubione zestawienie inwestora - doskonała baza także pod  koncepcję łazienki minimalistycznej.
Otwarta kabina prysznicowa nada lekkości pomieszczeniu a elementami przyciągający uwagę będą kontrastujace białe elementy armatury sanitarnej raz meble.  Dodatkowo gres doskonale komponuje się ze stylem industrialnym, cenionym przez wiele osób za oryginalne, klarowne wzronictwo. 


Oczywiście zastosowanie płytek gresowych daje o wiele więcej możliwości. Można je z powodzeniem stosować w salonie, czy przedkopoju. A zwłaszcza w bardzo dużych łazienkach, gdzie mały format płytek nie wyglądałby zbyt estetycznie.  


Zapraszamy do skorzystania z naszej wyjątkowej oferty oraz do odwiedzenia naszego salonu w Kartuzach, gdzie z przyjemnością 
opowiemy Państwu o wielu możliwościach wykorzystania płytek gresowych nie tylko w łazience.