Kilka słów o naszej firmie Krispol Łazienki

Działamy na rynku od 1994 roku. Oferujemy bogatą gamę płytek ceramicznych, ceramiki i armatury sanitarnej, mebli łazienkowych, luster, grzejników łazienkowych, wanien i kabin prysznicowych, farb oraz chemii budowlanej. 

Możemy zaoferować Państwu szeroki wybór asortymentu polskich i włoskich producentów. Poprzez bezpośredni kontakt z producentami jesteśmy w stanie Państwu zagwarantować najlepszą jakość produktów przy najniższej możliwej cenie. Importujemy ceramikę oraz armaturę sanitarną unikatową na polskim rynku, cechującą się niepowtarzalnym włoskim wzornictwem i solidną jakością.

Oferujemy pomoc w projektowaniu łazienek na każdym etapie budowy. Przygotowując projekt graficzny 3D łazienki bierzemy pod uwagę Państwa gust, preferowany styl aranżacji wnętrz oraz aktualne trendy. Pomożemy dopasować odpowiednią ceramikę i armaturę do łazienki w każdym stylu zarówno nowoczesnym, jak i starym, m.in. shabby chic, rustykalnym, skandynawskim, modernistycznym, czy klasycznym. 

Nasze ponad 20-letnie doświadczenie pozwala na fachowe doradztwo, co pozwala Państwu uniknąć błędów na każdym etapie tworzenia łazienki czy wnętrza domu. 

Zachęcamy do wizyty w naszym salonie łazienkowym w Kartuzach (woj. pomorskie, ok. 30 km od Trójmiasta). Możecie także Państwo umówić się na pomiary na miejscu budowy. Bardzo chętnie odpowiemy na Państwa pytania również telefonicznie czy e-mailowo.